Ripërcaktoni pritjet tuaja. Një eksperiencë hoteli, ndryshe nga të tjerat.


- E thjeshtë e bërë perfekte...

Rreth Belvedere

Vila Belvedere ndodhet në zonën e njohur të plazhit të Shkembit të Kavajës, 6 km nga qendra e Durrësit. Me Wi-Fi falas dhe një restorant që shërben kuzhinë shqiptare, ofron një pishinë të hapur dhe një palestër. Brendësia e këtij hoteli elegant është e dekoruar në stilin tradicional italian. Të gjitha njësitë e akomodimit kanë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, minibar dhe banjo private. Plazhi më i afërt është 100 metra larg. Amfiteatri i Durrësit, amfiteatri më i madh romak në Ballkan, ndodhet në qendër të qytetit. Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Belvedere.

Rezervo Tani
+355 (0) 68 206 3020

Dhomat dhe Suitat tona

Brendësia e këtij hoteli elegant është e dekoruar në stilin tradicional italian.
Të gjitha njësitë e akomodimit kanë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, minibar dhe banjo private.

All Rooms

Dhome Dopjo

Kjo dhomë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor dhe 1 krevat dopio të madh
Rezervo Tani

Dhome Dyshe Standarte

Kjo dhomë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor dhe 2 krevate teke
Rezervo Tani

Dhome Treshe

Kjo dhomë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor, 1 krevat tek dhe 1 krevat dopio të madh
Rezervo Tani

Vizitoni restorantin tonë

Luksi maksimal. Ndjesi ekskluzive.

Belvedere Restaurant

- Real. Fresh. Food.


Brendësia e këtij hoteli elegant është e dekoruar në stilin tradicional italian.

Të gjitha njësitë e akomodimit kanë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, minibar dhe banjo private. Plazhi më i afërt është 100 m larg. Amfiteatri i Durrësit, amfiteatri më i madh romak në Ballkan, ndodhet në qendër të qytetit. Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Belvedere.

Me Wi-Fi falas dhe një restorant që shërben kuzhinë shqiptare, ofron një pishinë të hapur dhe një palestër.

Rezervo Tani