Dhoma & Suita

DHOMAT BELVEDERE

Brendësia e këtij hoteli elegant është e dekoruar në stilin tradicional italian.
Të gjitha njësitë e akomodimit kanë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, minibar dhe banjo private.


Dhome Dopjo

Kjo dhomë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor dhe 1 krevat dopio të madh.

Pamje malore

Banjo private

TV

MinibarDhome dyshe Standarte

Kjo dhomë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor dhe 2 krevate teke.

Pamje nga Deti

Banjo private

TV

MinibarDhomë dyshe me pamje nga deti

Kjo suitë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor dhe frigorifer.

Pamje nga deti dhe pishina

Ballkon

TV

MinibarDhome Treshe

Kjo suitë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor, 1 krevat tek dhe 1 krevat dopio të madh.

Banjo Private

Wifi Falas

TV

MinibarDhomë Katërshe

Kjo dhomë katërshe, e cila ofron tualetin falas, përfshin një banjo private me vaske, tharëse flokësh dhe pantofla. Dhoma katërshe ofron një minibar, një zonë të shtrojë, një gardërobë, ngrohje dhe një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore. Njësia ofron 3 krevate.

Banjo Private

Wifi Falas

TV

MinibarDhome teke

Kjo dhomë me ajër të kondicionuar përmban TV satelitor dhe 1 krevat tek.

Pamje Qyteti

Tarace

TV

Minibar