Rreth Nesh

Rreth Belvedere

Vila Belvedere ndodhet në zonën e njohur të plazhit të Shkembit të Kavajës, 6 km nga qendra e Durrësit. Me Wi-Fi falas dhe një restorant që shërben kuzhinë shqiptare, ofron një pishinë të hapur dhe një palestër. Brendësia e këtij hoteli elegant është e dekoruar në stilin tradicional italian. Të gjitha njësitë e akomodimit kanë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, minibar dhe banjo private. Plazhi më i afërt është 100 metra larg. Amfiteatri i Durrësit, amfiteatri më i madh romak në Ballkan, ndodhet në qendër të qytetit. Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Belvedere.

Rezervo Tani
+355 (0) 68 206 3020